temp
temp
temp
temp
temp
temp

fotorealizacje.pl

SEKCJA CS LUBOŃ
- Taekwondo Olimpijskie
- Kick boxing/K1
-Aeroboxing

Reklama radiowa

Game-sport www.taekwondo.home.pl www.allegro.pl

Przerwa świąteczna

Klub zamknięty w dniach 23, 24, 25, 26, 27 i 31 grudnia.

21, 22, 29 i 30 grudnia - treningi odbywają się normalnie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Życzenia świąteczne

Wesolych swiat

Wielkopolski Turniej Mikołajkowy TKD WTF

Dnia 28.XI.2009 roku odbył się Wielkopolski turniej Mikołajkowy Taekwondo Olimpijskiego organizowany przez AZS AWF Poznań, w którym brało udział 340 zawodników. Naszą klub reprezentował Jan Białek , który w wadze do 53kg zajął 3 miejsce po zaciętej i udanej walce z przeciwnikiem z poznańskiego AZS-u . oprócz Janka w walce sportowej brał udział Tomasz Szulc w wadze do 42kg (rocznik 1999) był to jego debiut i to bardzo udany zdobył brązowy medal. Tomek ambitnie stawiał czoła starszym od siebie przeciwnikom.

Oprócz walk dla tych najmłodszych Taekwodzistów zorganizowane były zawody sprawnościowe oraz układy formalne tzw. Poomse z j. koreańskiego.

Startowało 10 zawodników którzy trenują w Klubie Sportowym Czerwony Smok sekcja Luboń i Poznań.

Najmłodszymi zawodnikami zawodów było trzech 5-latków Jacek Ruszkiewicz, Oskar Wójcik i Kamil Pietrzak, którzy doskonale zaliczyli wszystkie konkurencje sprawnościowe.

Z medalami wrócili:

  • Basia Budzyńska lat 7 - złoty medal w kopnięciu wzwyż tz: tio ap czagi
  • Basia Budzyńska lat 7 - złoty medal w układach formalnych poomse.
  • Krystian Bryński lat 8 - który w swojej kategorii wiekowej miał 75 zawodników i zajął 3 miejsce w kopnięciu wzwyż tz: tio ap czagi. Krystian skoczył na 196cm

Pozostali nasi mali zawodnicy, którym należą się ogromne gratulacje to:

  • Seweryn Urban lat 8
  • Dawid Berlik lat 8
  • Eryk Paluszkiewicz lat 8
  • Zachariasz Paprocki lat 7
  • Gracjan Białasik lat 8

Na oficjalnym otwarciu odbyły się wspaniałe pokazy był tez św. Mikołaj który wszystkim dzieciom rozdał paczki ze słodyczami.

Ogromne gratulacje dla tych zawodników, którzy aktywnie spędzają czas wolny i znaleźli zajęcie które przynosi im wiele radości, zadowolenia z własnych sukcesów a co najważniejsze poprawiają swoją sprawność fizyczną co pozwala im na fantastyczną przygodę ze sportem.

Wszystkich zapraszamy na zajęcia Taekwondo Olimpijskiego-ty też możesz być jednym z nich…

Międzynarodowe Mistrzostwa TKD WTF "Warsaw Cup"

Dnia 20 listopada 2009 roku zawodnicy Klubu Sportowego Czerwony Smok z Lubonia byli na Międzynarodowych Mistrzostwach Taekwondo Olimpijskiego "Warsaw Cup". Zawody obywały się na Warszawskim AWF-ie i przybyło na nie ponad 300 zawodników z różnych państw.

Jan Białek z naszego klubu, zajął 3 miejsce, był to jego pierwszy start na zawodach rangi międzynarodowej, co też za tym idzie zdobył nie tylko brązowy medal ale bardzo duże doświadczenie.

Pogorzelica 2009 video

(poprawiona scieżka dźwiękowa)

Obóz sportowy - Pogorzelica 2009

W tym roku obóz z Czerwonym Smokiem nabrał dużego rozgłosu. Było bardzo dużo chętnych i niestety część z nich nie mogła pojechać razem z nami, z powodu braku miejsc w autokarze. W końcu prawie 50-sięciu szczęśliwców, w tym część ekipy z roku poprzedniego, zebrało się przed gimnazjum nr.2 w Luboniu, skąd wyjechaliśmy w stronę Czerwonego Smoka, a następnie na północ, gdzie czekał już na nas nasz piękny, choć nieco zimny Bałtyk ;).

Pierwszy dzień był nieco skrócony i do tego wyczerpujący z powodu podróży, mimo tego tuż po przyjeździe do Pogorzelicy, ożywieni morskim powietrzem, zgraną grupą wybraliśmy się na spacer brzegiem morza. Wieczorem zebranie, na którym nasi trenerzy objaśnili nam kilka spraw organizacyjnych, a potem to już obóz pełną parą.

W tym roku czekało na nas jeszcze więcej atrakcji niż ostatnio, m.in. wejście na latarnie morską w Niechorzu, na którą część obozowiczów dotarła piechotą, a część rowerami. Byliśmy również na basenie i w SPA w hotelu Sandra. Jedną z atrakcji była też wycieczka do Trzęsacza, do którego tzw grupa "mięczaków" przyjechała kolejką wąskotorową, a grupa "twardzieli" przybiegła plażą robiąc sobie krótką przebieżkę, łącznie w obie strony około 20 km. Oczywiście codzienne treningi były dodatkową atrakcją dla uczestników obozu, którzy przyjechali z nami nigdy wcześniej nie trenując. Poza tym odbył się konkurs, w którym mogliśmy popisać się naszymi umiejętnościami wznoszenia budowli z piasku. Korzystając z okazji, iż w ośrodku obok przebywali zawodnicy AZS'u Poznań, nasi taekwondziści mogli zmierzyć się z nimi w krótkich sparingach. Plażowanie, a w ich trakcie różnego rodzaju zawody; w piłkę nożną i siatkową. Sesje zdjęciowe, towarzyszyły nam praktycznie w każdym momencie, co zresztą widać na zdjęciach dołączonych do artykułu. Prawie codziennie organizowaliśmy sobie kino pod gołym niebem, które cieszyło się dużą frekwencją.

Wszyscy bawiliśmy się doskonale, istnie rodzinna atmosfera dopisała nam podobnie jak w zeszłym roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wakacje i kolejny obóz z Czerwonym Smokiem. Zapraszam do oglądania zdjęć, a już wkrótce filmik z obozu.

Aeroboxing Luboń

Ruszają nowe zajęcia Czerwonego Smoka w Luboniu - patrz zakładki: Aeroboxing i Taekwondo.

Uwaga! Komunikat do wyjazdu na obóz sportowy-rekreacyjny lato 2009

Wyjazd na obóz: 14 sierpnia.

Zbiórka Luboń godzina 6:00 rano - wyjazd 6:15.
Miejsce zbiórki Luboń ul. Kołłątaja 1 przy gimnazjum nr 2 Luboń.

Zbiórka Poznań godzina 6:30 rano - wyjazd 6:45.
Miejsce zbiórki Poznań ul. Bóżnicza 6/7 przy Klubie Sportowym Czerwony Smok.

Gala Kickboxingu - Kołobrzeg 2009

W dniu 17.07.2009 w Kołobrzegu odbyła się Gala Kickboxingu.
Przedstawiamy wyniki:

Walka kickboxing full contact - 81 kg
Robert Nowak - Przemysław Ziemnicki - 3 : 0

Walka kickboxing K-1 Rules - 67 kg
Marcin Sokołowski - Jakub Jasion - RSC I runda

Walka kickboxing K-1 Rules - 91 kg
Eryk Rzeszutek - Izuagbeh Ugonoh - KO I runda

Walka kickboxing K-1 Rules - 75 kg o tytuł zawodowego mistrza Polski
Artur Szychowski - Łukasz Szulc - 2 : 1

Gala w Kołobrzegu była ostatnia imprezą w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć , zorganizowana na wysokim poziomie, przyciągającą rzesze kibiców, o czym świadczyły pełne trybuny.

Robert Nowak, 7 krotny mistrz świata w Kick Boxingu Full Contact , obecnie jeden z trenerów KS Czerwony Smok nie dal najmniejszych szans swojemu rywalowi, i już od pierwszej rundy narzucając mu wysokie tempo walki i utrzymując je do samego końca. Co do wyniku walki nie można było mieć cienia wątpliwości, Robert w pięknym stylu powrócił po na ring i pokazał swój kuszt.

Szczęścia nie miał Eryk Rzeszutek , który po raz kolejny przegrał z doświadczonym Izu. Eryk chciał się zrewanżować za finał z Mistrzostw Polski K1 jednak wiek i doświadczenie Izu wzięło górę. Izu pokonał Eryka silnym ciosem na wątrobę pod koniec pierwszej rundy. Do tego czasu walka zapowiadała się obiecująco, gdyż Eryk w bardzo dobry sposób przeprowadzał ataki i niweczył akcje rywala. Może kolejne starcie będzie szczęśliwsze dla tego młodego zawodnika. Życzymy powodzenia.

Zaskakującym wynikiem zakończyła się walka o tytuł zawodowego mistrza Polski . Łukasz Szulc w pięknym stylu toczył pojedynek z Arturem Szychowskim. Niejednokrotnie zasypywał przeciwnika gradem ciosów mocno trafiając w głowę . Artur nie mógł się odnaleźć i gubił się w konfrontacji z Łukaszem . Łukasz zdecydowanie dominował w 2 pierwszych rundach. Trzecia runda była wyrównana, oboje zawodnicy stracili już wiele sił, Łukasz przez wielokrotne celne ataki, Artur na skutek ich przyjmowania i sporadycznych odpowiedzi. Sędziowie oglądali chyba inny pojedynek bo nawet Artur Szychowski, który jest doświadczonym wojownikiem nie cieszył się z krzywdzącego dla Łukasza Szulca wyniku. Łukasz liczy na szybki rewanż bo sam nie miał wątpliwości iż to on winien otrzymać tytuł zawodowego mistrza Polski K1. Gratulujemy zawodnikom i życzymy udanych wakacji i startów w kolejnych starciach.

Akademickie Mistrzostwa Polski Light Contact 2009

Akademickie Mistrzostwa Polski 27.06.2009 . To ostatnie amatorskie zawody na których gościł KS Czerwony Smok. Reprezentantem naszego klubu był tylko jeden zawodnik Szymon Wachowiak absolwent poznańskiego AWF-u. Szymon w pięknym stylu zwyciężał w 3 kolejnych pojedynkach, deklasując swoich rywali i zdobywając złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski Light Contact. Gratulacje.

MISTRZOSTWA POLSKI W K-1 RULE 2009

W miniony weekend 19-21.06.2009 w Zgorzelcu rozegrały się kolejne misrtrzostwa polski w K-1 RULES, najtwardszej odmianie kick boxingu , gdzie poza technikami bakserskimi, kopnięciami wolno również przeprowadzać akcje kolanami.

Tym razem mieliśmy okazję obrjrzeć walki toczone przez zróznicowanych wiekowo zawodników , gdyz na ringu rywalizowali juniorzy do 18lat i seniorzy . walki stały na bardzo dobrym poziomie. pomimo niewielkiej liczby zawodników 130. Zawodnicy dostarczyli licznie przybyłym kibicom sporo emocji pokazując bardzo dobry poziom wyszkolenia.

Na turnieju nie zabrakło również reprezentantów poznania z Klubu Sportowego Czerwony Smok, którzy godnie reprezentowali swoje miasto: Łukasza Szulca, Radosława Szyguły, Eryka Rzeszutka, Krzysztofa Mirkowskiego, Przemysława Lisa, Macieja Anioła, Krystiana Czelewicza i Roberta Koniecznego. Szczęćia zabrakło ostatnim trzem wymienionym zawodnikom którzy niefortunnie po wyrównanych pojedynkach przegrali decyzją sędziów. Doskonale zaprezentowali się Łukasz szulc, Radosław Szyguła, Eryk Rzeszutek. Szulc po stoczeniu 3 zacietych pojedynków z zawodnikami wysoko klasyfikowanymi w rankingu PZKB zdobył upragnione złoto. Bardzo dobry pojedynek finałowy i kolejny złoty medal zdobył Radosław Szyguła, który zaprezentował bardzo dobre wyszkolenie techniczne, podobnie było z Erykiem Rzeszutkiem w walkach eliminacyjnych, nie podołał on jednak swojemu przeciwnikowi w finale i zdobył srebrny medal. Należy jednak nadmienić iż zawodnik ten jest juniorem, jednak ze względu na brak zawodników w grupie juniorskiej został przeniesiony do seniorów, którym dzielnie stawił czoła. Piekne walki ćwierć finałowe stoczyli Krzysztof Mirkowski i Przemysław Lis jednak zostali pokonani w półfinale i tym samym uplasowali się na 3 pozycji zdobywając brąz. Gratulujemy reprezentantom poznania i zyczymy kolejnych sukcesów klubowi Czerwony Smok oraz pozostałym klubom sztuk walki. Czekamy na kolejne sukcesy bo już 18 lipca w Koszalnie na zawodowej gali będziemy mogli zobaczyć Łukasza Szulca w pojedynku o tytuł zawodowego mistrza polski K1 w kat - 75kg i rewanż Eryka Rzeszutka, który stoczy pojedynek ze swoim finałowym rywalem z opisanej wyżej imprezy trzymamy kciuki.

Mistrzostwa Polski Seniorów Light Contact - 2009

Nie tak wyobrażali sobie rywalizację na Mistrzostwach Polski Seniorów Light Contact kikerzy KS Czerwony Smok Poznań- Zabacki Krzysztof kategoria -74kg, Wachowiak Szymon - 84kg i Smoliński Jakub kategoria +94kg oraz trenerzy Drela Sebastian i Smoliński Łukasz.

Zabacki w pierwszym pojedynku nie dał większych szans przeciwnikowi z Lubawy zasypując go lawiną technik nożnych. "Komando" w drugim starciu wielokrotnie wykonywał skutecznie technikę obrotową na tułów rywala. Kiedy sędziowie ogłaszali wynik wszyscy byliśmy pewni - zwyciężył popularny "Komandos". Jednak arbitrzy albo widzieli inny pojedynek lub po prostu pomylili karty punktowe i przyznali zwycięstwo przeciwnikowi z Lubawy, który był tak poobijany, że dalszych walk turniejowych nie kontynuował. Na nic zdały się protesty trenerów. Zabacki musiał przełknąć gorycz porażki.

Wachowiak Szymon - vicemistrz Polski z roku 2008, brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski 2008 również musiał uznać wyższość rywala już w pierwszym pojedynku. Walka była wyrównana lecz ostatecznie zwyciężył rutyniarz Leszek Jobs z Kurzętnika.

Smoliński Jakub - Młodzieżowy Mistrz Polski Full Contact 2009 w pierwszym starciu spotkał się z rywalem z którym walczył w pojedynku finałowym Mistrzostw Wielkopolski , wielokrotnym Mistrzem Polski Walczakiem Piotrem z Poznania. Smoliński dobrze zaczął wygrywając u wszystkich sędziów pierwszą rundę, w drugim starciu opadł z sił i walka była z delikatną przewagą Walczaka. Sędziowie po długich konsultacjach orzekli 2:1 (nie jednogłośnie) dla Walczaka.

"Smoki z Poznania" rywalizowali na Mistrzostwach Polski jak równy z równym pokazując charakter i bardzo dobre przygotowanie psychofizyczne jednak tym razem do stolicy wielkopolski wrócili na "tarczy".

Ciach brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w Kickboxingu Light Contact.

W Lesznie rozgrywano Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu Light i Semi Contact. W zawodach uczestniczyło 106 sportowców w wieku 16 - 18 lat. Z bardzo dobrej strony pokazał się Ciach Michał, który w najbardziej obsadzonej kategorii wagowej półciężkiej - 12 zawodników, formuły light contact zdobył brązowy medal.

W pierwszej walce bez trudu uporał się z reprezentantem KS Piaseczno 3:0. Ciach skutecznie atakował technikami ręczno - nożnymi. Podobnie było w drugim pojedynku, gdzie nie dał najmniejszych szans przeciwnikowi z Częstochowy , również jednogłośna wygrana Ciacha 3:0. W trzeciej walce reprezentant sekcji Our Team KS Czerwony Smok Poznań musiał uznać wyższość rywala z Championa Gdańsk, nie radząc sobie z nie wygodnym stylem przeciwnika.

Jest to duży sukces sympatycznego kikera z Głuszyny, który jako jedyny Poznaniak reprezentował stolicę wielkopolski w turnieju i obronił honor oraz wielkie tradycje miasta.

Warto zaznaczyć, że by rywalizować w Mistrzostwach wcześniej trzeba było zdobyć medal na kwalifikacjach - Mistrzostwach Ziem Zachodnich.

Mistrzostwach Wielkopolski i Ziem Zachodnich 2009

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy sekcji kickboxingu na zawodach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Light i Semi Contact - Mistrzostwach Wielkopolski i Ziem Zachodnich, które rozgrywane były w Sośnie.

Na najwyższym stopniu podium wśród juniorów w kat.-74kg light contact stanął Bartosz Kowalski, wygrywając wszystkie cztery pojedynki w efektowny sposób. Kowalski nie dał szans rywalom zasypując ich lawinami ciosów ręczno - nożnych i zdobył tytuł Mistrza Wielkopolski w Kickboxingu Light Contact.

Srebny medal wśród seniorów light contact zdobyli także Jakub Maik w wadze -89 kg oraz Jakub Smoliński w kategorii najcięższej +94kg. Maik wygrał dwa pojedynki, zaś Smoliński odniósł - jedno zwycięstwo. Młodszy brat trenera Łukasza Smolińskiego w pierwszej walce pokonał faworyzowanego zawodnika gospodarzy, zaś w finale nieznacznie uległ doświadczonemu rywalowi Walczak Piotrowi. Również na drugim stopniu podium, ale wśród juniorów w wadze półciężkiej stanął Ciach Michał - dwa zwycięstwa i porażka.

Brązowe krążki wywalczyli także wśród seniorów Krzysztof "Komandos" Zabacki - 74kg light contact - dwa zwycięstwa, Szymon Wachowiak kat.84kg - jedna wygrana i Mateusz Kwiatkowski -94kg light contact - wolny los i porażka z zielonogórskim Gwardzistą Jakubem Kozerą .

W turnieju brali udział również senior Adrian Ficek kat. 89kg i juniorzy Piotr Icek kat.69kg - jedna wygrana oraz Damian Kaczała kat. 69 kg

Kolejny dobry występ "Czerwonych Smoków" jest wynikiem ciężkiej pracy zawodników i współpracy sztabu szkoleniowego w składzie - Sebastian Drela, Bartosz Jezierski, Robert Nowak, Piotr Sawiński oraz Łukasz Smoliński.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Kick Boxingu Low Kick

W dniach 29-31.05.2009 w Skarżysku Kamiennej odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Kick Boxingu Low Kick. To jedna z najtwardszych formuł Kick Boxingu, której znamieniem SA potężne niskie kopnięcia w uda przeciwnika. W zawodach wzięło udział aż 140 zawodników z 43 klubów, tocząc 98 pojedynków na zdaniem sędziów wysokim poziomie biorąc pod uwagę przedział wiekowy zawodników.

Poznańskie barwy reprezentowali wychowankowie KS Czerwony Smok Poznań: Mateusz Lis(junior), Eryk Rzeszutek (junior), Radosław Szyguła(młodzieżowiec). Mateusz Lis nie miał niestety szczęścia i przegrał po wyrównanej walce ze swoim rywalem z Zielonej Góry. Pozostali Zawodnicy: Eryk Rzeszutek (-91kg) i Radosław Szyguła(+91kg) wygrali swoje kategorie wagowe, tocząc zacięte pojedynki i zdobywając złoto. Liczymy na Poznańskich zawodników na zbliżających się Mistrzostwach Polski (juniorów, seniorów) K1, które odbędą się 19-21.06 w Zgorzelcu.

Mistrzostw Polski Full Contact - Swarządz 2009

W dniach 3-5.04.2009 roku w hali swarzędzkiej Unii rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Kickboxingu Full Contact. Udział brało 160 zawodników z 36 klubów. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się reprezentanci KS Czerwony Smok Poznań, którzy z sekcją OUR TEAM zdobyli siedem medali - cztery złota, srebro i dwa brązowe krążki.

Na najwyższym stopniu podium stanęli wśród Młodzieżowców Lis Przemysław kat.86 kg, Smoliński Jakub +91kg, w kategorii Junior Kowalski Bartosz waga do 71kg , Szyguła Radosław w kategorii superciężkiej.

Tytuł Wicemistrza kraju zdobył Ciach Michał w wadze do 81kg, zaś brązowe krążki wywalczyli Rzeszutek Eryk w kategorii średniej i Lis Mateusz w wadze lekkiej.

W drużynie prowadzonej przez prezesa i trenera KS Czerwony Smok Poznań Bartosza Jezierskiego i trenera Łukasza Smolińskiego wystąpili także Iciek Piotr, Kaczała Damian i Kozka Matuesz wszyscy waga do 67kg.

Nieoficjalnie kikerzy KS Czerwony Smok Poznań zdobyli drużynowe Mistrzostwo Polski, co bardzo dobrze świadczy o współpracy trenerów z młodzieżą i stanowi optymistyczny prognostyk na przyszłość.

Liga K1 i Muay Thai 28.03.2009

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja ligi k1 i muay thai na której zawodnicy:

Robert Kowalski -91, Eryk Rzeszytek -86, Michał Hofman -86, Filip Pelec Alexandrowicz -75, Radosław Szyguła +91 reprezentowali nasz klub uczestnicząc w obu formulach.

Wyjazd ten musimy zaliczyć do wyjątkowo pechowych gdyz żaden ze startujących nie odniósł zwyciestwa. Reprezentanci naszego klubu scierali się ze względu na małą ilość zawodników ze znacznie starszymi i doświadczonymi przeciwnikami stawiajac im dzielnie czoła. Zawody były dla nas kolejnym doświadczeniem, które zapewne pozytywnie zaprocentuje już za tydzień na mistrzostwach polski juniorów i młodzieżowców w kick boxingu full contact w Swarzędzu pod Poznaniem. Trzymamy kciuki za kolejne starty i życzymy sukcesów.

XFS 27 luty 2009

Podczas minionego wieczoru byliśmy świadkami 8 pojedynków toczonych w formułach K-1, Muay Thai oraz MMA. Całość gali przebiegała w dynamicznym tempie, więc nikt kto tego wieczoru przybył na galę z pewnością na nudę nie narzekał.

Ozdobą całej gali z pewnością była walka wieczoru, w której Piotr Kobylański z Gdyni zmierzył się z Łukaszem Szulcem z Poznania. Walka toczona była w formule K-1, kat 67 kg., w której stawką był pas Zawodowego Mistrza Polski Polskiego Związku Kickboxingu. Smaku dodawał fakt, iż obaj zawodnicy spotkali się podczas pierwszej gali XFS i obaj podeszli do walki bardzo skoncentrowani i głodni wygranej.

Przypomnijmy, iż Łukasz to najlepszy zawodnik w kraju w kat. 71 kg, a Piotr w kat. 67 kg.

Ten wyrównany i zacięty pojedynek toczony był w niesamowitym tempie, obaj zawodnicy zaprezentowali cały wachlarz efektownych kopnięć oraz technik bokserskich. Tak jak na pierwszej gali XFS, jednogłośną decyzją sędziów (2-1), zwycięzcą pojedynku został Piotr Kobylański i to on zabrał ze sobą Pas Zawodowego Mistrza Polski PZKB.

Mamy nadzieję że Łukasz będzie jeszcze miał okazję stawić czoła obecnemu mistrzowi i Tym razem będzie się przygotuje się pod okiem trenerów, którzy niestety nie uczestniczyli w przygotowaniach do tej walki, gdyż przebywali na wyjeździe szkoleniowym na Białorusi. Życzymy Łukaszowi wytrwałości w dalszym procesie doskonalenia i dziękujemy za twardą walkę.

Zobacz galerie XFS

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] Następna
kickboxing thaiboxing taekwondo vale tudo aeroboxing

Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional

Klub Sportowy Czerwony Smok zaprasza wszystkich zainteresowanych sztukami walki na treningi.

U nas możesz trenować K1 / kick boxing / kickboxing , muay thai / thai boxing / tajski boks, taekwondo / tkd wtf / taekwondo dla dzieci, vale tudo / MMA oraz judo.

Adres: Poznan, ul. Maksymiliana Jackowskiego 22